Oznanila župnij Kresnice in Hotič

SREČANJE ŽPS bo v ponedeljek, 22. oktobra, po večerni sveti maši.

V Hotiču bo srečanje ŽPS v sredo, 17. oktobra, ob 20. uri.

DEKANIJSKO SREČANJE ŽPS bo v nedeljo, 18. novembra, ob 15. uri v Šmartnem pri Litiji.

SREČANJE BRALSKEGA KROŽKA bo v ponedeljek, 15. oktobra, po večerni sveti maši.

SREČANJE BIBLIČNEGA KROŽKA bo v ponedeljek, 5. novembra, po večerni sveti maši.

SREČANJA ZA MLADE – ob sobotah ob 19.30 uri.

SREČANJE ZA UPOKOJENCE OB ZAJTRKU bo v torek, 13. novembra, po jutranji sveti maši.

SREČANJE KARITATIVNEGA KROŽKA bo v ponedeljek, 12. novembra, po večerni sveti maši.

SREČANJE ZA PEVCE ob prazniku sv. Cecilije bo v četrtek, 22. novembra, po večerni sveti maši.

PRODAJA SVEČ pred praznikom vseh svetih bo v nedeljo, 21. oktobra, in v nedeljo, 28. oktobra, po obeh svetih mašah. Izkupiček bo namenjen za Župnijsko karitas.

SEZNAM RAJNIH IN DAR ZA MOLITVE ZA RAJNE ob prazniku vseh svetih lahko oddate gospe Fani Ponebšek ali župniku po sveti maši v zakristiji.

DAROVANJE OKROG OLTARJA za nove orgle bo na zahvalno nedeljo, 4. novembra. Iskrena hvala vsem dobrotnikom!

ČIŠČENJE IN KRAŠENJE CERKVE:

v oktobru: v Kresniških Poljanah verniki iz Kresniških Poljan; v Hotiču verniki iz Spodnjega Hotiča.

v novembru: v Kresniških Poljanah verniki iz Jevnice; v Hotiču verniki iz Zgornjega Hotiča (zgornja vas).

OBISK SV. MIKLAVŽA bo v soboto, 1. decembra, ob 15.30 in 18. uri.

Sv. Miklavž vas prosi za pomoč pri obdarovanju otrok; svoj prispevek lahko oddate župniku ali gospe Fani Ponebšek. Miklavž vam bo zelo hvaležen!

V Hotiču bo Miklavž obdaroval otroke v nedeljo, 2. decembra, ob 16. uri.

Otroke lahko prijavite v zakristiji po vsaki sveti maši – do nedelje, 25. novembra.

Že vnaprej hvala za pomoč sv. Miklavžu. Dobrodošli tudi donatorji Miklavževega obiska!

SLOVESNOST SV. BIRME bo v nedeljo, 2. junija, ob 10.30 uri.

V Hotiču bo birma na isti dan ob 9. uri.