Svete maše od 19. 3. do 29. 4.

K - Kresnice, KP - Kresniške Poljane, H - Hotič, V - Vernek

 

PON

19. 3.

sveti Jožef

KP 8.00:

H 17.00:


K 18.00:

+ iz družin Kos in Žičkar

vsi pokojni iz družine Penčur in svakinja Iva

+ Jože in Marija Tomšič

TOR

20. 3.

Klavdija

K 7.30:

+ Anton Rožmanec

SRE

21. 3.

Serapion

K 19.00:

+ Frančiška Uštar in Stanislav Ponebšek (obl.)

ČET

22. 3.

Lea

K 7.30:

K 8.00:

za zdravje in razumevanje

+ Anton Lož, 7. dan

PET

23. 3.

Alfonz

KP 17.30:

+ Frančiška Parkelj (obl.)

SOB

24. 3.

Katarina Švedska

H 17.00:

K 18.00:

za župljane

+ Bedenovi in Strunovi

NED

25. 3.

CVETNA NEDELJA

K 7.30:


H 9.00:

K 10.30:

na čast Lurški Materi Božji za zdravje in varstvo na potovanju

+ oče Franc Planinšek

+ Mihael Rovšek

PON

26. 3.

Evgenija

K 19.00:

+ Jože in Marica Smrkolj

TOR

27. 3.

Peregrin

K 7.30:

+ Marija Vodlan

SRE

28. 3.

Proterij

K 17.30:


K 19.00:

+ Jože (obl.) in Ivana Štrubelj ter Jože Kišek

za duše v vicah

ČET

29. 3.

VELIKI ČETRTEK

K 19.00:

H 19.00:

+ Ljubo Nardin in v zahvalo za zdravje

+ Fani in Ela Pavliha ter pokojni Končarjevi

PET

30. 3.

VELIKI PETEK

K, H 15.00:

K, H 19.00:

križev pot

obredi velikega petka

SOB

31. 3.

VELIKA SOBOTA

K 19.00:

H 19.00:

+ Jožefa in Alojz Fortuna

+ Marija Taufer (obl.)

NED

1. 4.

V E L I K A

N O Č

K 7.30:

H 8.00:

K 10.30:

+ Avgust Petek (obl.)

+ Mihael in Alojzija Cerar (obl.)

za župljane

PON

2. 4.

VELIKON. ponedeljek

K 7.30:

V 9.00:

KP 10.30:

+ starši Ana in Janez ter brat Jože Rovšek

+ Peter Brunček (obl.)


+ Katarina Prašnikar (obl.), Ferdinand in starši Tomše

TOR

3. 4.

velikon. torek

K 7.30:

+ Tadeja Končar

SRE

4. 4.

velikon. sreda

H 18.00:
 

K 19.00:

+ starši Karolina in Ferdinand ter rodbina Tomšič

za duše v vicah

ČET

5. 4.

velikon. četrtek

K 7.30:

+ Anton Rožmanec

PET

6. 4.

velikon. petek

KP 17.30:

+ Simon in Jožefa Godec (obl.)

SOB

7. 4.

velikon. sobota

H 18.00:

K 19.00:

+ Marija (obl.) in Anton Kosi ter Marija Vičič

+ Ivan Švigelj (obl.)

NED

8. 4.

2. VELIKON. NEDELJA - bela

K 7.30:
 

H 9.00:

KP 10.30:

+ Frančiška Savšek (obl.) in Frančiška Meke (obl.)

za Božji blagoslov v novi hiši

za župljane

PON

9. 4.

Maksim Aleksandr.

H 18.00:
 

K 19.00:

+ Franci, Ana in Viktor Osolnik in pokojni Sivčevi

+ Ciril Jemc

TOR

10. 4.

Domen

K 7.30:

+ Amalija Lemut

SRE

11. 4.

Stanislav

H 17.00:
 

K 19.00:

+ Ana Logaj (obl.) in vsi pokojni iz družine Logaj

+ Tadeja Končar

ČET

12. 4.

Zenon Veronski

K 7.30:

+ Antonija Lovše

PET

13. 4.

Martin I.

KP 17.30:

v dober namen

SOB

14. 4.

Lidvina

K 18.30:

K 19.00:

+ Janez Morela (obl.)

+ Avgust Štrubelj (obl.)

NED

15. 4.

3. VELIKON. NEDELJA

K 7.30:

H 9.00:

K 10.30:

+ Janko (obl.) in Alojz Parkelj

za župljane

+ Alojz Štros in ostali Štrosovi

PON

16. 4.

Bernardka Lurška

K 19.00:

 

+ Anton Lož, 30. dan

TOR

17. 4.

Robert

K 7.30:

+ Marija Vodlan

SRE

18. 4.

Evzebij

K 19.00:

+ Amalija Lemut

ČET

19. 4.

Leon IX.

K 7.30:

+ Pavla Stražar

PET

20. 4.

Teotim

KP 17.30:

+ Milan in starši Lovše (obl.)

SOB

21. 4.

Anzelm

H 18.00:

K 19.00:

+ Sandi Juvan (obl.)

+ Viktorija Mežnar (obl.)

NED

22. 4.

4. VELIKON. NEDELJA

K 7.30:

H 9.00:

KP 10.30:

+ Silvester in Ljudmila Berce

+ Marija (obl.) in Janez Zore

za župljane

PON

23. 4.

Jurij

K 19.00:

+ Milan Petek (obl.)

TOR

24. 4.

Marija Kleopova

K 7.30:

+ Tadeja Končar

SRE

25. 4.

Marko

K 17.30:

K 19.00:

po namenu

+ Marko Jelnikar in pokojni Bedenovi

ČET

26. 4.

Marija, Mati dobrega sveta

K 7.30:

+ Marija Vodlan

PET

27. 4.

Cita

 

maša na romanju

SOB

28. 4.

Peter Chanel

 

maša na romanju

NED

29. 4.

5. VELIKON. NEDELJA

K 7.30:

H 9.00:

K 10.30:

+ Terezija Kos (obl.)

+ Karol Cerar in sin Darko (obl.)

za župljane