Svete maše

K - Kresnice, KP - Kresniške Poljane, H - Hotič, V - Vernek

PON

11. 10.

Janez XXIII.

H 17.00 

K 18.00 

 za zdravje in mir

 + Franc Pečar (obl.) in Pečarjevi

TOR

12. 10.

Maksimilijan Celjski

K 7.30 

 za žive in rajne župljane

SRE

13. 10.

Koloman

K 18.00 

 + Edvard in Dora Strmljan ter Tone Štrus

ČET

14. 10.

Kalist I.

K 7.30 

 + Darja Jereb

PET

15. 10.

Terezija Avilska

KP 17.30 

 + Karel Godec ter Jožef in Julijana Zadravec

SOB

16. 10.

Marjeta Alacoque

K 17.00 

H 18.00 

H 19.00 

 + Andreja Jereb, Samo Uljan (obl.) in Darja Jereb Kos

 + Albin (10. obl.) in Jožefa Bajde

 za zakonce

NED

17. 10.

29. nedelja med letom

Ignacij Antiohijski

K 6.30 

K 7.30 

H 9.00 

K 10.30 

 + Angelca Sončar (obl.)

 + Jerinovi

 + Ferdinand Juvančič in vsi iz družine Juvančič

 v zahvalo za Julijanino zdravje

PON

18. 10.

Luka

H 17.00 

K 18.00 

 + Bičkovi

 za dušni mir in Božji blagoslov

TOR

19. 10.

Pavel od križa

K 7.30 

 za žive in rajne župljane

SRE

20. 10.

Irena

K 18.00 

K 18.30 

 za zdravje

 + Jožefa Raspotnik (7.dan)  

ČET

21. 10.

Uršula

K 7.30 

 za Jožetovo in Martinino zdravje

PET

22. 10.

Janez

Pavel II.

KP 17.30 

 + Mahkovčevi

SOB

23. 10.

Janez Kapistran

H 17.00 

K 18.00 

 + sestri Minka Juvančič in Iva Zupančič

 + Janez Rovšek

NED

24. 10.

30 nedelja med letom -

misijonska

Anton M. Klaret

K 6.30 

K 7.30 

H 9.00 

K 10.30 

 + Ivanka Zupančič (obl.)

 za zdravje in po namenu

 + Avgust (obl.) in Vida Juvan ter vsi pokojni iz družine

 + Ljubo Nardin (obl.)

PON

25. 10.

Darinka

H 17.00 

K 18.00 

 + Marija Juvančič

 + Saša Pečar (obl.)

TOR

26. 10.

Lucijan in Marcijan

K 7.30 

 za žive in rajne župljane

SRE

27. 10.

Sabina Avilska

K 18.00 

 + Fani Rovšek Kosmač

ČET

28. 10.

Simon in Juda Tadej

K 7.30 

 za zdravje, dušni mir in družinsko srečo

PET

29. 10.

Mihael Rua

KP 17.30 

 + starši in brat Marjan Jerant iz Jevnice

SOB

30. 10.

Marcel

H 17.00 

K 18.00 

 + Rotar, Orehek, Gorenčevi ter vsi pokojni

 + Karolina Jančar (obl.) in starši Japelj

NED

31. 10.

31. nedelja med letom - žegnanjska

Volbenk

K 7.30 

H 9.00 

K 10.30 

 za vse žive in pokojne dobre ljudi, ki so mi pomagali

 + Anton Cvet (obl.) in vsi pokojni iz družine

 + brat Ivan in sestra Marija Savšek ter Frančiška Meke

PON

1. 11.

VSI SVETI

K 7.30 

H 9.00 

K 10.30 

H 13.00 

K 14.30 

 + Milka Jelnikar in Bedenovi

 + Slavka in Kristjan Avbelj

 + Štefka Štros (30. dan)

 + Ivan in vsi iz družin Zupančič in Kokalj

 + Jelka (obl.), Gabrijel in starši Habjan

TOR

2. 11.

SPOMIN VSEH VERNIH RAJNIH

H 17.00 

K 18.00 

K 18.45 

 za žive in rajne župljane

 po papeževem namenu

 + Anica Likovič (ob rojstnem dnevu)

SRE

3. 11.

Silvija

K 18.00 

 v zahvalo za zdravje in srečno vrnitev

ČET

4. 11.

Karel Boromejski

K 7.30 

 za žive in rajne župljane

PET

5. 11.

Zaharija in Elizabeta

KP 17.30 

 + Marija, Janez in Sara Petek

SOB

6. 11.

Lenart

H 17.00 

K 18.00 

 + Slavka in Kristjan Avbelj

 za pravnuke

NED

7. 11.

32. nedelja med letom 

ZAHVALNA

Ernest

H 7.00 

K 10.00

 

 + Franc Planinšek (obl.)

 + Slavko Habinc

    (neposredni  televizijski prenos sv.maše)

PON

8. 11.

Bogomir

H 17.00 

K 18.00 

 + Marija Prosenc

 za zdravje

TOR

9. 11.

Posvetitev lateranske bazilike

K 7.30 

 za žive in rajne župljane

SRE

10. 11.

Leon Veliki

K 18.00 

 + Ivana Petek

ČET

11. 11.

Martin

K 7.30 

 + Marica in Jože Smrkolj (obl.)

PET

12. 11.

Jozafat

KP 17.30 

 + Karel in Marija Lemut (obl.)

SOB

13. 11.

Stanislav Kostka

H 17.00 

K 18.00 

 + Slavka in Kristjan Avbelj

 + Martin in Štefka Strmljan

NED

14. 11.

33. nedelja med letom

Nikolaj Tavelić

K 7.30 

H 9.00 

K 10.30 

 + Drago Goropečnik (obl.)

 + Avgust Juvan (obl.)

 + Fani Rovšek (ob rojstnem dnevu)

PON

15. 11.

Albert

H 17.00 

K 18.00 

 za zdravje

 + Frančiška Jelnikar in Bedenovi

TOR

16. 11.

Marjeta Škotska

K 7.30 

 za žive in rajne župljane

SRE

17. 11.

Elizabeta Ogrska

    K 18.00 

 za sestro iz Belgije - za zdravje in srečno vrnitev

ČET

18. 11.

Posvetitev bazilik sv. Petra in Pavla

K 7.30 

 v čast Svetemu Duhu

PET

19. 11.

Matilda

KP 17.30 

+ Frančiška Gospeti (obl.) in pokojni iz družine Breskvar

SOB

20. 11.

Edmund

H 17.00 

K 18.00 

 + Marija Juvančič

 + Frančiška Gospeti (obl.)

NED

21. 11.

JEZUS KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA

         K 7.30 

H 9.00 

K 10.30 

 + Franci Pečar (obl.)

 + Slavka in Kristjan Avbelj

 + Jožefa Mahkovec